• SC Overwetering 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Overink, LeendertOverige stafTeammanager
    Verwoolde, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    24 okt. 10:00Epse 35+1 - Sc. Overwetering 35+1Sportpark Het Hassink
    31 okt. 09:15Sc. Overwetering 35+1 - Heino 35+1Sportpark Overwetering
    7 nov. 10:00Lemelerveld 35+1 - Sc. Overwetering 35+1Sportpark Heidepark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.FC RDC 35+2 - Sc. Overwetering 35+14 - 2
    10 okt.Sc. Overwetering 35+1 - SDOL 35+12 - 4
    3 okt.FC RDC 35+2 - Sc. Overwetering 35+1
  • Poulestanden Sc. Overwetering 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+13210164127
    2Rohda Raalte 35+23210122107
    3Wijhe '92 35+122006426
    4Epse 35+13201177106
    5FC RDC 35+2320112936
    6SDOL 35+121106424
    7Dalfsen 35+131119904
    8Hoonhorst 35+13102810-23
    9FC RDC 35+1100138-50
    10Rohda Raalte 35+12002711-40
    11Lemelerveld 35+12002118-170
    12Sc. Overwetering 35+13003415-110
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Bosch, Eric
    Hoeve, Dennis v.d
    Hogeslag, Hans
    Jansen, Marco
    Meijerman, Lammert
    Mulder, Raymond
    Salentijn, Robert-Jan
    Sanders, Rob
    Walta, Jaring
    Wichgers, Johan

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Epse 35+1

    VS

    Sc. Overwetering 35+1

    24 oktober 202110:00 uur
    Sportpark Het Hassink veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sc. Overwetering 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd