• SC Overwetering 35+1

  • Sc. Overwetering 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bultman, TinoOverige stafStandaard functie
    IJsseldijk, PascalOverige stafStandaard functie
    Overink, LeendertOverige stafTeammanager
    Verwoolde, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    9 okt. 09:30Sc. Overwetering 35+1 - Wijhe '92 35+1Sportpark Overwetering
    16 okt. 10:00Hoonhorst 35+1 - Sc. Overwetering 35+1Sportpark De Potkamp
    23 okt. 10:00FC RDC 35+2 - Sc. Overwetering 35+1Sportcomplex Borgele
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Sc. Overwetering 35+1 - Epse 35+14 - 2
    18 sep.Sc. Overwetering 35+1 - Wijhe '92 76 - 4
    14 sep.Sc. Overwetering 35+1 - Diepenveen 44 - 3
  • Poulestanden Sc. Overwetering 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC RDC 35+111004043
    2SDOL 35+111004133
    3Sc. Overwetering 35+111004223
    4Wijhe '92 35+111003213
    5FC RDC 35+200000000
    6Rohda Raalte 35+100000000
    7Dalfsen 35+1100123-10
    8Epse 35+1100124-20
    9Heino 35+1100114-30
    10Hoonhorst 35+1100104-40

    Poulestanden Sc. Overwetering 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 62 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc. Overwetering 35+1330011749
    2Diepenveen 43201131036
    3Wijhe '92 731021013-33
    4Broekland 6300337-40
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Beld, Rene van den
    Bosch, Eric
    Brink, Ramon
    Dollenkamp, Martin
    Gier, Marcel de
    Gurp, Mark van
    Have, Bram ten
    Hoeve, Dennis v.d
    Hoogstraat, Job
    Jansen, Marco
    Jansen, Patrick
    Kinds, Dennis
    Kremer, Erwin
    Kuijsten, Willem
    Meijerman, Lammert
    Mulder, Raymond
    Peters, Glenn .
    Salentijn, Robert-Jan
    Samson, Michiel
    Schotman, Jeffrey
    Schrijver, Paul
    Stegeman, Ron
    Walta, Jaring
    Wichgers, Johan
    Zijverden, rian van
    Zomerhuis, Kevin

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sc. Overwetering 35+1

    VS

    Wijhe '92 35+1

    09 oktober 202209:30 uur
    Sportpark Overwetering veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sc. Overwetering 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd