• SC Overwetering 35+1

  • Sc. Overwetering 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bultman, TinoOverige stafStandaard functie
    IJsseldijk, PascalOverige stafTeammanager
    Overink, LeendertOverige stafTeammanager
    Verwoolde, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    29 mei. 10:00Hoonhorst 35+1 - Sc. Overwetering 35+1Sportpark De Potkamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mei.Sc. Overwetering 35+1 - Hoonhorst 35+12 - 2
    15 mei.Heino 35+1 - Sc. Overwetering 35+14 - 3
  • Poulestanden Sc. Overwetering 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte 35+216141162184443
    2Heino 35+120125378453341
    3Dalfsen 35+1199465951831
    4Wijhe '92 35+1199375042830
    5SDOL 35+11782749371226
    6Hoonhorst 35+1188285950926
    7Epse 35+11966763521124
    8FC RDC 35+2177195263-1122
    9Rohda Raalte 35+11752106073-1317
    10Lemelerveld 35+11733112377-5412
    11Sc. Overwetering 35+11923143380-479
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Bosch, Eric
    Gier, Marcel de
    Hoeve, Dennis v.d
    Jansen, Marco
    Kuijsten, Willem
    Meijerman, Lammert
    Mulder, Raymond
    Nijkamp, Hans
    Salentijn, Robert-Jan
    Sanders, Rob
    Stegeman, Ron
    Walta, Jaring
    Wichgers, Johan

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hoonhorst 35+1

    VS

    Sc. Overwetering 35+1

    29 mei 202210:00 uur
    Sportpark De Potkamp veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sc. Overwetering 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    1,74

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,47

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd