• SC Overwetering 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bultman, TinoOverige stafStandaard functie
    IJsseldijk, PascalOverige stafTeammanager
    Overink, LeendertOverige stafTeammanager
    Verwoolde, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    12 dec. 09:30Sc. Overwetering 35+1 - Wijhe '92 35+1Sportpark Overwetering
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Sc. Overwetering 35+1 - Dalfsen 35+11 - 6
    21 nov.Rohda Raalte 35+1 - Sc. Overwetering 35+19 - 1
  • Poulestanden Sc. Overwetering 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+175203192217
    2Rohda Raalte 35+254102151613
    3Dalfsen 35+1741227171013
    4Wijhe '92 35+174121111013
    5Hoonhorst 35+184132723413
    6FC RDC 35+253021516-19
    7Epse 35+152212111108
    8Lemelerveld 35+16204930-216
    9SDOL 35+15113910-14
    10Rohda Raalte 35+151041922-33
    11Sc. Overwetering 35+17016833-251
    12FC RDC 35+13003314-110
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Bosch, Eric
    Gier, Marcel de
    Hoeve, Dennis v.d
    Hogeslag, Hans
    Jansen, Marco
    Kuijsten, Willem
    Meijerman, Lammert
    Mulder, Raymond
    Salentijn, Robert-Jan
    Sanders, Rob
    Stegeman, Ron
    Walta, Jaring
    Wichgers, Johan

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sc. Overwetering 35+1

    VS

    Wijhe '92 35+1

    12 december 202109:30 uur
    Sportpark Overwetering veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sc. Overwetering 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    1,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd