• Nick Mulder en Bas Broekman, onze trainers van JO9-2, hebben hun VC1-diploma Pupillentrainer behaald.
     
    Een mooie stap in hun ontwikkeling als trainer én een waardevolle investering in onze jeugdopleiding.
     
    Binnen de VC1-opleiding draait het niet alleen om oefeningen uitzetten, maar vooral om het begeleiden en ontwikkelen van jonge spelers. Denk aan:
    • trainen vanuit de belevingswereld van pupillen
    • zorgen voor plezier én een veilige leeromgeving
    • spelers positief coachen en stimuleren
    • trainingen en wedstrijden doelgericht voorbereiden en evalueren
    Nick en Bas hebben gedurende de opleiding laten zien dat zij willen investeren in hun eigen ontwikkeling als trainer. Daar hoort leren, reflecteren en soms ook uit je comfortzone stappen bij, precies waar opleiden om draait.
     
    Nick: “Ik heb vooral geleerd om het simpel te houden en te focussen op een of twee duidelijke doelen”
    Bas: "We leren niet lopen door gedragen te worden, waarmee ik doel op het de kids zelf laten leren en ontdekken i.p.v. alles voor te kauwen. Wij zijn er slechts om hun leerproces te begeleiden”.
     
    Als club zijn we trots op trainers die bereid zijn om zich te blijven ontwikkelen ten gunste van onze jeugdspelers. 
     
    Van harte gefeliciteerd mannen en veel plezier met het toepassen van jullie opgedane kennis en ervaring op het veld!